Skip to main content
2022 - 2023FotogalerieSluníčka

Hody, hody, doprovody …

By 6. 4. 2023No Comments

Děti vnímaly, že svět je rozmanitý a různorodý, těšily se z hezkých a příjemných zážitků. Porozumět a zachytit hlavní myšlenku příběhu, sledovat děj a zopakovat ho.

Informace k platbám od 1. 9. 2024

Informace k platbám od 1. 9. 2024:

Školné (úplata za předškolní vzdělávání)    800 Kč

Záloha stravné                                               900 Kč

Celková částka                                             1 700 Kč

 

Více informací naleznete ZDE.

Přespání s předškoláky

Z pátka 21. 6. 2024 na sobotu 22. 6. 2024 proběhlo ve školce přespání s předškoláky.

Scházeli jsme se od půl 6, užili jsme se legraci na zahradě – stříkání vody, shazování kelímků, hrátky s vodou, bubliny, cvičení na laně a závody s vodou do kterých se zapojily i paní učitelky. V 19.00 hodin nás čekala večeře, a to šunková pizza. Po večeři jsme bouchli šampáňo a dali si zmrzlinu.

Také byla pro děti nachystaná stezka, která je dovedla k pokladu,který byl ukrytý ve sklepě.

Poté nám sice začalo pršet, ale to nám zábavu nezkazilo. Přesunuli jsme se do školky, kde jsme si chvíli pohráli, poté jsme si udělali diskotéku s balónky a baterkami. Po diskotéce následovalo divadlo, které zahrála paní učitelka Šárka.  Poté jsme se již převlékli do pyžam. Před ulehnutím do postelí jsme se vydali na noční stezku po školce.

Sportujeme pro zdraví

Tento týden děti rozvíjely pohybové schopnosti a zdokonalovaly dovednosti v oblasti hrubé a jemné motoriky. Procvičovaly schopnost dodržovat dohodnutá pravidla vzájemného soužití v mateřské škole. Učily se rozpoznávat a využívat svoje silné a slabé stránky.